Оновленні кросівки для бігу по бездоріжжю Inov-8 Mudclaw 300 ідеальні для бігу весною й восени в Карпатах.
Міцне зчеплення. Розроблені для бігу в самих складних умовах ― мокра земля, камені й ліс. Добре підходять для орієнтування, скайранінг, перегони OCR й другі екстремальні забіги. Завдяки глибокому протектору не ковзає на будь-якій поверхні. Забіги по мокрому й вологому покриті вперемішку с каменями. Спеціально розроблені шипи трикутної форми й висотою 8 мм для максимального зчеплення на вологій поверхні. Матеріал підошви Dual-C Sticky має хороше зчеплення на вологій поверхні й висока порочність не стираються на каменях. Смужка гнучкості Metaflex забезпечує хорошу гнучкість кросівка під час бігу.
Зносостійкий верх.Надійний балістичний нейлон замість сітки захищає від попадання піску й каменів. Дуже цупкий, складно порвати його камінням і гострими гілками. Надійно захищений носок й захист по периметру спеціально для каменистих ділянок. Неочікувані перешкоди не зупинять вас.
Ідеальний обхват ноги. У кросівок вузька колодка Precision. У порівнянні з нашою стандартною колодкою вона більше облягає ногу й попереджає ковзанню ноги в кросівку. Це зроблено спеціально для найліпшого контролю бігу на слизьких ділянках траси.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inov-8 |
| Страна производитель | Китай |
| Толщина подошвы | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Помірна |
| Вес | 300 г |
| Гарантія | 1 рік, обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категория | Біг |
| Цвет | чорно-помаранчевий |
| Страна регистрации бренда | Велика Британія |
| Материал | Баллистический нейлон |
| Мембрана | Нет |
| Перепад | 6 мм |
| Назначение | OCR |
| Протектор | 8 мм |
| Размер | 45 |
| Пол | Чоловіки |
- Цена: 6 800 ₴




