Легкість й маневровність забіги з впевненість й комфортом по пересічній місцевості!
- Призначення: забіги OCR, орієнтування, скайраннінг.
- Поверхня: мокра земля, камені, ліс, все саме екстремальне покриття.
- Технології: гума Sticky Grip, EVA, смужка гнучкості Metaflex.
Міцне зчеплення.Засновані на популярній моделі X-TALON 200, кросівки X-TALON 255 можуть похвастатись ще більш порочність й захистом. Агресивні 8-мм липкі гумові шипи прорізають м'яку брудну місцевість, чіпляюся за мокрі камені й слизькі перешкоди. Підошва виповнена з липкої гуми Sticky Grip. Ще краще зчеплення на мокрих каменях, дереві й другому покриті. Смужка гнучкості Metaflex забезпечує приголомшливу гнучкість кросівка під час бігу.
Зносостійкий верх.Кросівки з балістичного нейлону забезпечують надійний захист й довговічність, а стандартна колодка й система кріплення кросівка (с адаптером TPU) ідеально фіксують кросівок зверху на стопі, забезпечують ідеальну посадку, комфорт й безпека вашої ноги. Кросівок надійно захищений цупким матеріалом, який не дасть каменям й гілкам пошкодити ваші ноги. Всі матеріали кросівка не затримують воду бистро сохнуть виводять вологу. Виготовлені з легких матеріалів, з перепадом с п'ятки на носок 3 мм, ідеально підходять для бистрого бігу по мокрій, каменистій бездорожній місцевості й забігів з перешкодами(OCR). Бігайте впевнено й з комфортом по пересічній місцевості в цих легких й гнучких кросівках!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inov-8 |
| Страна производитель | Китай |
| Толщина подошвы | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Низька |
| Вес | 255 г |
| Гарантія | 1 рік, обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категория | Біг |
| Цвет | синьо-зелений |
| Страна регистрации бренда | Великобританія |
| Материал | Баллистический нейлон |
| Мембрана | Нет |
| Перепад | 3 мм |
| Назначение | OCR |
| Протектор | 8 мм |
| Размер | 41 |
| Пол | Чоловіки |
- Цена: 6 720 ₴




