Еволюція легендарних кросівок X-Talon 212. Ці класичні легкі кросівки тепер з гумою Stickygrip. Чудове зчеплення на м'якій й вологій місцевості, й впевненість на тверді й сухій трасі.
- Призначення: орієнтування, забіги OCR, Swim and Run.
- Поверхня: мокра земля, ліс, пісок, трава, сніг. Технології: гума Stickygrip, смужка гнучкості Meta-Flex.
Міцне зчеплення.Кросівки с шипами довжиною 8 мм пронизують всю м'яку поверхню, а також цупко тримаються на більш твердій поверхні. Підошва виповнена з більш липкої гуми Sticky Grip. Ще більше зчеплення на мокрих каменях, дереві й других покриттях.
Зносостійкий верх.Кросівок надійно захищений цупким матеріалом, який не дає каменям й гілкам пошкодити ваші ноги. Матеріали кросівка не затримують воду бистро сохне й вводить вологу. Дуже добре підходять для забігів Swimrun.
Максимальний контроль. Вузька колодка кросівок ідеально облягає ногу. Так під час швидких поворотів, спусків й підйомів ви отримуєте максимальний контроль положення стопи. Жолоб Meta-Flex розташований в передній частині стопи, щоб сприяти природному згинанню передній частині стопи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inov-8 |
| Страна производитель | Китай |
| Толщина подошвы | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Середня |
| Вес | 212 г |
| Гарантія | 1 рік, обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категория | Біг |
| Цвет | синьо-жовтий |
| Страна регистрации бренда | Великобританія |
| Материал | Баллистический нейлон |
| Мембрана | Нет |
| Перепад | 6 мм |
| Назначение | OCR |
| Протектор | 8 мм |
| Размер | 40.5 |
| Пол | Чоловіки |
- Цена: 6 090 ₴




