Дуже легкі кросівки для трейлу, вагою всього лише 235 г, створені для бистрого й маневреного бігу. Чудовий вибір для бігу по жорсткому твердому трейлу або для бігу по бездоріжжю в умовах міста.
Міцне зчеплення.Липкі гумові шипи висотою 4 мм забезпечують чудове зчеплення на жорсткому й в'язкому після дощу трейлу. Протектор направлений в протилежні сторони має велику область зіткнення з поверхнею й дозволяє впевнено бігти по самій складній місцевості.
Зносостійкий верх.Дихаючий сітчастий верх забезпечує зручну посадку й залишить ваші ноги сухими навіть в спеку. Накладки в области носка захищають пальці від гострих каменів. Зовнішній п'ятковий каркас забезпечує додаткову підтримку й стійкість. В цій моделі спеціально призначені кріплення для бахіл ALL TERRAIN GAITER, які кріпляться прямо за вушка кросівка й перешкоджають попаданню піску та каміння в середину кросівка.
Амортизація. Проміжна підошва з матеріалу POWERFLOW забезпечує підвищену амортизацію й повернення енергії під час бігу. Відмінно підходить для довгих забігів! В саму підошву вбудована розтяжка DFB, яка повторює анатомію зв'язок вашої стопи. Вона підвищує стабільність на скручування й повертає енергію удару завдяки Windlass ефекту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inov-8 |
| Страна производитель | Китай |
| Толщина подошвы | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Помірна |
| Вес | 235 г |
| Гарантія | 1 рік, обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категория | Біг |
| Цвет | синьо-чорний |
| Страна регистрации бренда | Великобританія |
| Материал | Сетка |
| Мембрана | Нет |
| Перепад | 4 мм |
| Назначение | Трейл |
| Протектор | 4 мм |
| Размер | 43 |
| Пол | Чоловіки |
- Цена: 6 720 ₴




