F-LITE 230 це функціональні кросівки для фітнесу, завдяки яким Inov-8 завоював популярність у лавах фітнесу спільноти у 2009 році. Майже через десять років з'явилася модернізована версія.
- Призначення: фітнес, кросфіт й паверліфтинг, біг, кардіо, тренування.
- Технологій: гума с графеном G-Grip, захист ROPE-TEC, додаткова амортизація EXTEROFLOW
Міцне зчеплення.Гума с графеном (G-Grip) для кращого зчеплення. Підошва з графеном на 50% еластична, 50% цупкіша й зносостійка, також вони відрізняються підвищеною гнучкістю. Гума забезпечує хороше зчеплення в залі й довго служить. Кросівки повторяють рухи стопи, дозволяє вам швидко адаптуватись до поверхні. Підходять для занять в залі й на вулиці!
Зносостійкий верх.Верх з сітки Codra гарантує довговічність, в той час, як технологія ROPE-TEC забезпечує хороше зчеплення при лазані по канату й гумовий носок захищає пальці під час виконання бурпі.
Амортизація. Проміжна підошва EXTEROFLOW зменшує ударне навантаження й забезпечує високий рівень амортизації. М'який язичок для зручного взування. М'яка устілка й п'ятка для кращого комфорту й маневровості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inov-8 |
| Страна производитель | Китай |
| Толщина подошвы | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Низька |
| Вес | 230 г |
| Гарантія | 1 рік, обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категория | Біг |
| Цвет | чорно-сірий |
| Страна регистрации бренда | Великобританія |
| Материал | Сетка |
| Мембрана | Нет |
| Перепад | 3 мм |
| Назначение | Для залу,Фітнес |
| Протектор | 3 мм |
| Размер | 42.5 |
| Пол | Чоловіки |
- Цена: 6 510 ₴




