Кросівки MUDCLAW 300, виробник INOV-8 (Англія)
Основні особливості та технології:
- Категорія Екстрім, забіги OCR, орієнтування, Скайраннінг
- Мокра земля, камені, ліс, усе самі естремальних покриття
- Протектор: 8 мм, Гума Dual - C Sticky
- Облягаюча колодка
- Вага кросівка : 300 г
- Перепад з п'яти на носок 6 мм, товщина підошви 6 мм
Оновлені кросівки для бігу по бездоріжжю Inov-8 Mudclaw 300. Розроблено для бігу в найскладніших умовахН мокра земля, каміння, ліс. Відмінно підійдуть для орієнтування, скайраннінгу, гонок OCR та інших екстремальних забігів. Завдяки глибокому протектору не зісковзують на будь- якій поверхні. Поліпшений захист по периметру кросівок : сморід надійно захищені від каменів і твердих предметів на трасі.
Призначення
Забіги по мокрому і вологому покриттю упереміш з камінням. Орієнтовані на біг в горах, скайраннінг і забіги з перешкодами. Шипи трикутної форми і довжиною 8 мм справляються з будь-брудом, снігом, піском. Протектор спеціально розроблений для максимального зчеплення на вологій поверхні. Матеріал підошви Dual - C Sticky має відмінне зчеплення з мокрими поверхнями і високу міцність - не стирається на каменях.
Захист по периметру
Надійно захищений носок і дуже щільний захист по периметру спеціально розроблений для кам'янистих ділянок. Гострі камені і несподівані перешкоди не зупинять вас.
Балістичний нейлон, а не сітка
Надійний балістичний нейлон замість сітки захищає від попадання піску і каменів. Дуже стійкий на розрив - порвати його, навіть камінням і гострими гілками, буде доладно.
Ідеальний обхват ноги
У кросівок облягає колодка - "Precision". У порівнянні зі стандартною колодкою вона більше охоплює ногу і перешкоджає ковзанню стопи у взутті. Це зроблено спеціально для найкращого контролю бігу на слизьких ділянках траси.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inov-8 |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Помірна |
| Вес | 300 г |
| Гарантія | 1 рік, обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Категория | Біг |
| Цвет | синьо-жовтий |
| Страна регистрации бренда | Велика Британія |
| Материал | Баллистический нейлон |
| Мембрана | Нет |
| Перепад | 6 мм |
| Назначение | OCR |
| Протектор | 8 мм |
| Размер | 42 |
| Пол | Чоловіки |
| Толщина подошвы | 12 мм |
- Цена: 6 800 ₴






